SUSEKS CİVCİV

Mevcut durum: Stokta

Açıklama

                                                                 SUSEKS CİVCİV


     Suseks Civcivler, sağlıklı oluşu genelde her iklim koşulunda yaşayabilmesi kilo oranının ortalamanın üzerinde olması ve yumurta veriminde hatırı sayılır olmasının yanı sıra asıl tercih sebebi göze hitap etmesidir. Gerçekten tüm genel yumurtacı ırklarımızı ele alacak olursak suseks ırkımızı görsel olarak ayrı bir yere ve hatta baş köşeye koymamız gerekir. Bu derece de göze hitap etmektedir. Tabii ki, bu ırkımızın doğal gezen tavuk yani (köytavuğu) olarak da et verimi yüksek olduğu için eti kullanılmaktadır ve yine, yumurta veriminin genel ortalamanın üzerinde olduğunu her iklim ve arazi koşuluna genel olarak uyum sağladığı da unutulmamalıdır.

    Siz müşterilerimiz ve üreticilerimizin de civciv, yarka veya tavuk alırken dikkat etmesi gereken hususların başında alışveriş yapacakları firmanın ne kadar güvenilir ve sözünün arkasında durduğuna bakmaları gerekmektedir. Bizler DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak bizden almış olduğunuz ürünlerinizi 3. Yılın sonundan itibaren yumurta veriminden düştükleri zaman yani halk dilinde çıkma tavuk olarak adlandırıldığı yaşa ve döneme  geldiklerinde onur ve gururla söyleyebiliriz ki birebir yarka ile takas eden Türkiye’de ilk ve tek firma olma özelliğini taşıyoruz. DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi Suseks Civcivlerimiz de de günlük Marek aşılarını yaparak siz müşterilerimize gönderiyoruz.

    NOT: DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK bir BALIKESİR YARKA kuruluşudur. Satışlarımız 300 adet ve üzeri olup Türkiye geneli teslimatımız bulunmaktadır. Daha geniş bilgi için müşteri temsilcilerimizi sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında haftanın 7 günü arayıp, bilgi alabilirsiniz.

 

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/guncel/

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“SUSEKS CİVCİV” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir