STARGOMES CİVCİV

Mevcut durum: Stokta

Açıklama

                                                   STARGOMES CİVCİV


    Stargomes Civciv, bizler DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak aslında civciv olarak ürün satma taraftarı değiliz. Ancak; siz müşterilerimiz ve üreticilerimizden gelen istek ve talepleri geriye çevirmemek için bu konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şöyle ki, tam sistemli kapsamlı ekip ve ekipmanlı işletme olmadığı taktirde zaten bu ürünlerin aşılarının eksiksiz yapılması kesinlikle mümkün değildir. Buda ürünlerimizin her türlü hastalığa veba ya salgın hastalığa yakalanma riskine zemin hazırlamaktadır. Böylece emek, ümit, zaman ve maddiyatımızı riske atmış oluruz. Maalesef üzülerek belirtmeliyiz ki bizler DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak ilk günkü aşısı olan Marek aşısından başlayarak gününe göre tüm aşılarını yaparak göndersek de bir çok firma bu aşı cetveline riayet etmemektedir ve bu firmalardan bu bahse konu ürünleri alan üreticilerimiz mağdur olduktan sonra tahmini 16 haftalık gibi aşıları bitmiş ürünleri tekrar bizim firmamızdan almaktadırlar.

    Buda taktir edersiniz ki bir milli servet kaybıdır. Siz müşterilerimiz ve üreticilerimizin de civciv, yarka veya tavuk alırken dikkat etmesi gereken hususların başında alışveriş yapacakları firmanın ne kadar güvenilir ve sözünün arkasında durduğuna bakmaları gerekmektedir. Bizler DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak bizden almış olduğunuz ürünlerinizi 3. yılın sonundan itibaren yumurta veriminden düştükleri zaman yani halk dilinde çıkma tavuk olarak adlandırıldığı yaşa ve döneme geldiklerinde onur ve gururla söyleyebiliriz ki birebir yarka ile takas eden Türkiye’de ilk ve tek firma olma özelliğini taşıyoruz.

    DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi Stargomes Civcivlerimiz de de günlük Marek aşılarını yaparak siz müşterilerimize gönderiyoruz.
NOT: DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK bir BALIKESİR YARKA kuruluşudur.Satışlarımız 300 adet ve üzeri olup Türkiye geneli teslimatımız bulunmaktadır. Daha geniş bilgi için müşteri temsilcilerimizi sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında haftanın 7 günü arayıp, bilgi alabilirsiniz.

 

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/guncel/

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“STARGOMES CİVCİV” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir