TUNCELİ YARKA TAVUK SATIŞI

      Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak köy yumurta tavukçuluğu için yarka tavuk üretimine 1999’da başlayıp “Dürüstlük pahalı bir servettir parayla satın alınmaz” ata sözünü ilke edinerek yarka sektöründe yıllardır ilk günkü azmimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Türkiye geneline ve yurt dışı yarka tavuk satışı da yapan firmamızın merkezi ofisi Balıkesir'de olup satış personelleriyle değil Tuncelili müşterilerimize müşteri temsilcilerimizle hizmet sunmaktayız. Satış personelini açıklamamız gerekirse; bir üretici firmanın tek başına kendi ürettiği yarka tavuk satışı yapması mümkün değildir takdir edersiniz ki mutlaka satış personelleri ile çalışmak zorundadır. Satış personelleri yarka tavuk piyasasında prim usulü çalışmaktadırlar. Bu da demektir ki daha fazla prim alabilmek ve daha fazla kazanabilmek için A yarka tavuk firması, B yarka tavuk firması adı altında değişik değişik telefon numaralarıyla Türkiye’nin en büyük satış sitelerinin bir çoğunda ilan vermektedirler veyahut sözde büyük firmayız deyip her gün pazarlama ismi ve telefon numarası değiştiren kişilere prim verip firma adını kullanmamaktadır, nedeni ise tartışmalı bir konu olup yorumu siz değerli üretici ve müşterilerimize bırakıyoruz.

    Merkezimiz Balıkesir olan Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak yarka tavuk üretimine başladığımız günden beri birçok ilklere imza atan firmamız bir ilki daha yaşatmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ofis sisteminde firmamıza ait seri halindeki ve uzun yıllar değişmeyecek olan telefon numaralarımızla müşteri temsilcilerimizle hizmet vermekteyiz. Şunu belirtmeliyiz ki bizim telefon numaralarımız aylık yada bir sezonluk değildir. Web sitesindeki telefon numaralarımızdan Tuncelili müşterilerimiz bize ulaşıp soru ve sorunlarını iletip, sipariş verebilirler. Tunceli yarka satışı için kendi çiftliğimizde ürettiğimiz yarka tavukları Tunceli'nin ilçeleri olan Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek ve Pülümür ilçelerindeki, köylerindeki salma köy yumurta tavukçuluğu yapmak isteyen kişiler 12 ay boyunca yarka tavuk üreten firmamızdan köy yumurta tavuklarını sipariş verebilirler. Yarka tavuk sektöründe başlattığımız ilklerden biride gençleştirme kampanyamız olup Tunceli yarka tavuk alan üretici ve müşterilerimiz yumurta verimi 3 yılın sonunda düşmeye başlayan (çıkma tavuk denilen) tavuklarınızı alıyoruz. Ücretsiz birebir yarka ile değişimini yapıyoruz. Kazanmak için değil birlikte kazanalım diye bu işte yıllardır varız ve gururla söyleyebiliriz ki %98’lik müşteri memnuniyetine sahip üretici bir firmayız. Türkiye’nin her bölgesine olduğu gibi Tunceli yarka satışı için üretici ve müşterilerimize sunduğumuz tüm yarka tavuk çeşitlerimizin gagaları kesik değildir ve birinci kan salma yumurta tavukçuluğuna uygun profesyonel ve deneyimli bir ekip ile üretim yapmaktayız. Siyah ataks civciv çıkışlarımız Ankara Tavuk Araştırma Kurumu’na aittir ve safkandır. Yıllık yumurta verimi 270 ila 300 arasında bakım şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Tavuk araştırma kurumunun elde ettiği köy tavuğu siyah ataks Tunceli tavuk satışı yaptığımız yarka tavuklar Tunceli hava ve iklim koşullarına uygundur. En çok ataks ırkının talep edilme sebeplerinden biri hastalıklara karşı dayanıklı olması ve salma tavukçulukta yüksek yumurta verimine sahip olması diyebiliriz.

   Lohman brown yarkalarımız Alman ırkı olup birinci kandır. Salma yumurta tavukçuluğu yapmak isteyenler için Türkiye’nin de ilk tercihi haline gelmiştir. Yıllık yumurta verimi 300 ila 320 arasında değişiklik göstermektedir.  Lohman brown yarka tavuk satışımızda yılın 12 ayı devam etmektedir. Tunceli tavuk satışı yapan firmamız Tunceli ili, ilçesi ve köyü dahil diyebiliriz ki ister (en az) 100 adet ister 100 bin adet kendi çiftliklerimizde ürettiğimiz yarka tavuklarımızı sağlıklı tüm aşıları yapılmış kısa sürede ücretsiz nakliye imkanıyla adresinize teslim etmekteyiz. Salma yumurta tavukçuluğu yapmak isteyip de kümesi olmayan müşterilerimiz talep ettikleri takdirde çadır, prefabrik kümes kurulumlarını tüm aksesuarları ve tavuklarıyla birlikte kısa sürede teslim etmekteyiz. Kümes numarası olan tüm üretici ve müşterilerimiz aldıkları yarka tavukların bulunduğu kümesin bağlı olduğu il veya ilçe tarım müdürlüklerinin düzenlediği yasal geçerliliği olan aşı kartı, sağlık raporu ve sevk belgesi düzenlemekteyiz. Birçok firma aşı kartı gönderiyoruz diyebilir fakat yarka tavuk üretimi yapılan kümesin bağlı bulunduğu tarım müdürlüklerinden aşı kartı düzenletilmemiş ise hiçbir yasal geçerliliği olmamaktadır. Aldığınız tüm yarkaları firmamız adına faturalandırmaktayız. 1999’dan beri tüm Türkiye’ye olduğu gibi Tunceli ilimize de dürüst kaliteli hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

   Sabah 08:00 dan akşam 22:00'a kadar ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir sipariş verebilirsiniz. Resmi tatiller ve pazar günleri dahil müşteri temsilcilerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak siz üretici ve müşterilerimize hayırlı bereketli ve bol kazançlı günler dileriz.

DAHA DETAYLI VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN