KONYA YARKA TAVUK SATIŞI

  Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak 1999'da köy yumurta tavukçuluğu için yarka tavuk üretimine başlamış olan firmamız büyük bir titizlikle ilk günkü azmimizle kendi çiftliğimizde ürettiğimiz yarka ve tavuk satışlarımız bulunmaktadır. Türkiye'nin 81 iline ve ayrıca yurt dışına yarka tavuk ihracatlarımızlada yılların verdiği deneyim ile devam etmekteyiz. Konya ilimizdeki çiftliğimizde ürettiğimiz yarka tavukları Konya'daki müşterilerimiz için yılın 12 ayı hizmet vermekteyiz. İdare ve numune merkezimiz Balıkesir/Dursunbey Büyük Akçaalan'da olup ofisimiz Balıkesir merkezde bulunmaktadır. (500 Adet ve üzeri) Yarka tavuk almak isteyen tüm müşterilerimizi randevu aldıkları taktirde ofisimizde ağırlayabiliriz. Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak satış personelleri ile değil Konyalı müşterilerimize müşteri temsilcilerimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Neden satış personeli değilde müşteri temsilcisiyle hizmet sunuyoruz dediğimizi kısaca açıklamamız gerekir ise büyük bir üretici firma tek başına yarka tavuklarını satması mümkün değildir. Taktir edersiniz ki mutlaka satış personeli ile çalışmak zorundadır. Satış personelleri ise her firmanın satışını yaptırmak için bir sistemi bulunmak zorundadır. Satış personelleri yarka tavuk piyasasında prim usulü çalışmakta olup buda demek oluyor ki daha fazla kazanabilmek için aynı anda üreticiyiz aracı değiliz deyip aynı anda 2 firma 2 ayrı telefon numarasından birçok siteye ilan vererek yarka tavuklarını pazarlamaktadırlar. Tabii ki bu kullandıkları telefon numaraları ve firma isimleri genellikle sezonluktur. Aldığınız yarka tavuklarla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız ne telefon numaralarına ulaşırsınız nede öyle bir firma vardır zaten.

   Merkezimiz Dursunbey/Büyükakçaalan'da olan firmamız ahlaki değerleri ön planda tutan her gün büyük bir özveriyle çalışıp %98 müşteri memnuniyetine sahip olan tek firma olmaktan onur ve gurur duyuyoruz ve her gün daha iyisini başarmak için birçok yenilikler yapmaya çalışıyoruz. Yarka tavuk satışında ofis sistemi maaş usulü çalışan müşteri temsilcileriyle sizlere hizmet sunmanın yanı sıra yine Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz ilklerden biri de gençleştirme kampanyası olup bizden köy yumurta tavukçuluğu yapmak için yarka alan çadır kümes prefabrik kümes kurduran tüm müşterilerimiz talep ettiklerinde 3 yılın sonunda yumurta verimi düşmeye başlayan tavuklarını alıyoruz ücretsiz birebir yarka ile değiştirme imkanı sunuyoruz. Konya ilimizdeki üretici ve müşterilerimize sunduğumuz tüm yarka tavuklar birinci kan olup yüksek yumurta verimine sahiptirler. Siyah ataks (ataks) salma usul yumurta tavukçuluğu yapmak isteyenlerin ilk tercihidir. Ankara Tavuk Araştırma Kurumunun geliştirdiği yumurtacı bir ırk olup Konya ilimizinde iklim şartlarına uygundur. Siyah ataks yarka ve tavuk üretimimizdeki tüm civciv çıkışlarımızı Ankara Tavuk Araştırma Kurumundan temin etmekteyiz. Ataks salma tavukçulukta yıllık yumurta verimi ortalama 300 adet olup yumurta rengi kremsidir. Yani birebir köy yumurta tavuğu rengindedir diyebiliriz. Salma tavukçuluğa uygun yetiştirdiğimiz siyah atakslarımızın gagaları kesik değildir. Lohman brown (kahverengi lohman) Alman melezleme bir ırktır. Tüm dünyanın olduğu kadar Türkiye'dede köy yumurta tavukçuluğu yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Yumurta verimi en yüksek ırklardan birisidir. Yıllık ortalama yumurta verimi 320 adettir. Birinci kan lohman brown yarka tavukların gagası kesik değildir. Yılın 12 ayı Konyalı müşterilerimiz yarka tavuk almak isterlerse Web sayfamızdaki müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirler. Çadır, prefabrik kümes kurulumlarımızlada Konyalı müşterilerimiz için daima hizmet vermekteyiz. Konyalı müşterilerimizin bizden aldığı tüm yarka ve tavuklarını faturalandırmaktayız. Kümes numarası olan müşterilerimize yasal geçerliliği olan tarım müdürlüklerinin düzenledikleri aşı kartı, sağlık raporu ve sevk belgesi alarak müşterilerimize teslim ediyoruz.

   Konya ilimizdeki tüm üretici ve müşterilerimiz ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında Dursunbey Yarka müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilir yada sipariş verebilirler.

DAHA DETAYLI VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN