BALIKESİR YARKA TAVUK SATIŞI

 

      Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak adımızdan da anlaşılacağı gibi bir Balıkesir firmasıyız. Numune ve idare merkezimiz Balıkesir olmasına rağmen Balıkesir il, ilçe ve köylerinde ki tüm müşterilerimizin ulaşımını düşünerek ofisimiz Balıkesir ilimizde bulunmaktadır. Randevu talep eden tüm Balıkesir'li hemşerilerimizi ofisimizde hem ağırlıyor hem de bilgilendiriyoruz. Dursunbey Yarka Tavukçuluk ülkemizin bir çok ilinde kendi çiftliklerimizde profesyonel kadromuzla 1. kan tüm aşıları yapılmış, doğalgezen yumurta verimi yüksek salma tavukçuluğa uygun yetiştirdiğimiz yarka ve yumurtaya başlayan tavuklarımızı sipariş verdiğimizde öze dizayn edilmiş sevkiyat araçlarımızla sipariş verdiğiniz il, ilçe ve köylerine ortalama 3 gün içerisinde yarkatavuk teslimatı yapmaktayız.

    1999'dan beri köy yumurtası üretmek isteyenler için yarkatavuk satışlarımızı yapmakta olup tüm Türkiye geneline sevkiyatlarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Yarka sektöründe yıllardır büyük bir firma olan Balıkesir Yarka'nın diğer bir kolu olan Dursunbey yarka Tavukçuluk olarak bu sektörde ki gençleştirme kampanyasıyla da adımızdan daha sıkça söz ettirmekteyiz. Bu da Balıkesir il, ilçe ve köylerinde ki müşterilerimiz talep ettiği takdirde yumurta veriminden tavuklarınızı alıyoruz. Daha fazla yumurta alıp, daha çok kazanmanız için tavuklarınızı alıp genç yarkalarla ücretsiz olarak birebir değiştiriyoruz. 1000 adet ve üzeri yarkatavuk almak isteyen tüm müşterilerimizi kümeslerimize davet etmekteyiz. Müşterilerimiz (1000 adet ve üzeri yarka-tavuk alan müşterilerimiz) isterlerse sevkiyat araçlarımızın başında durarak bizzat  kendileri alabilirler. Ofisimiz Balıkesir'de olmasına rağmen 1000 adet ve üzeri alacak müşterilerimizi numune merkezine veya göstermelik vitrin kümesimize değil, sarım yapılacak yarkatavuk kümesimize davet ediyoruz. Yarka-tavuklarımız 1.kansaf kan olup, kümes numarası olan müşterilerimize yarkatavuk alacakları kümesin bağlı bulunduğu il ve ya ilçe tarım müdürlüklerinin düzenlediği aşı kartı veriyoruz.

   Satış yaptığımız tüm ürünlerimizi müşterilerimize faturalandırmaktayız. Tavuk almak isteyipte kümesi olmayan müşterilerimiz talep ettiği takdirde en uygun maliyetle çadır-prefabrik kümes kurulumu yapmaktayız. Yine müşterilerimizin talebi doğrultusunda ister kendilerinin ister krediye uygun prefabrik kümes kurulumunu en uygun fiyata firmamız güvencesinde tüm aksesuarlarıyla kurulumunu yapıp, yarkalarla birlikte Dursunbey Yarka Tavukçuluk güvencesiyle de teslim etmekteyiz. Tüm Balıkesir'li hemşerilerimize Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak hayırlı, bol bereketli kazançlar dileriz…

DAHA DETAYLI VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN