KÜMES KURULUMU – MALİYETİ 

 

        Salma tavukçuluk sektörüne yeni başlamak isteyenler için 70 metre kareden başlayarak başlamak istediği yarka sayısına göre çadır kümes kurulumlarımız mevcuttur. Neden çadır kümes kurulumu diye bir soru aklınıza gelebilir, az sermaye ile bu işe adımınızı sağlamak için birebirdir.

 

        Tabii ki Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak sizler istediğiniz takdirde çadır kümese göre maliyeti biraz daha fazla olsa da prefabrik kümes kurulumu da yapmaktayız.Fakat bir çok müşterimiz eski seralardan ya da mevsimlik işçiler için kurulan vb kısa dönemlik çadırlardan kendileri de kümes kurulumu yapmaktadırlar. Bu tür çadırdan bozma yapılan kümesler maalesef ki tavukların sağlığı için uygun değildir.Tavukların sağlığı için en önemli olan kümeslerdeki rutubetli havadır.

 

        Biz Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak kümes kurulumlarımız da tavuk sağlığını ön planda tutacak şekilde kuruyoruz. En önemli özellik olan kümeslerimizde dikkat ettiğimiz ter bezlerinin bulunmasıdır. Bu işe doğru adımlarla başlamak isteyenler için en önemli hususlardan bir tanesi de doğru kümes kurulumudur. Maliyeti düşürmek isterken çadır kümes tercihinde tavukçuluktan anlayan doğru bir firma ile  kurulum yaptırmazsanız büyük zararla bu işe başlamış olursunuz. Salma tavukçuluk ta maalesef ki en büyük yanlışların başında maliyeti düşürmek isterken hatalı kümes kurulumu gelmektedir.

 

        Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak yılların verdiği bilgi, birikimlerle siz üretici ve müşterilerimize en uygun fiyata çadır kümes kurulumlarımız mevcuttur. Satış öncesi ve satış sonrası ücretsiz danışmanlık desteğimiz bulunmaktadır. Haftanın 7 günü sabah 08:00 ile akşam 22:00 arası arayıp dalında uzman müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

''Salma Tavukçuluk Nasıl Yapılır ? '' Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

'' Salma Tavukçulukta En çok Yapılan Yanlışlar'' Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız.