KÜMES KURULUM FİYATLARI

 

Az sermaye ile yeni iş kurmak isteyen girişimciler ve ek gelir olsun diye yumurta tavukçuluğu yapmak isteyenler için ÇADIR KÜMES tavsiye etmekteyiz. ÇADIR KÜMES hem düşük maliyette hemde tavukların sağlığını ön planda tutarak kurulabilecek en uygun kümestir. Yine üretici ve müşterilerimiz talep ettiği taktirde PREFABRİK KÜMES kurulumlarımızda bulunmaktadır.

 

Takdir edersiniz ki PREFABRİK KÜMES kurulumları biraz daha maliyetli olmaktadır. Daha önceden hayvancılık yapmış veya depo, araba garajı gibi birçok kapalı alanı da düzenleyerek kümes olarak kullanabilirsiniz. Kümesi olan üretici ve müşterilerimizi yumurta dönemine girmiş veya yumurtaya başlayan tavuk satışlarımız 12 ay boyunca devam etmektedir.

 

KÖY YUMURTA TAVUĞU üretimine yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti sunmak için büyük bir özveriyle çalışmaktayız. Uzun yıllardır YARKA TAVUK üretiminde olmanın verdiği tecrübe ve deneyimle müşterilerimizin taleplerine daha iyi hizmet daha iyi cevap vermek için ofis sistemiyle çalışmaktayız. En önemlisi de sezonluk bir firma değil yılların verdiği tecrübe ve güvenle çalışan her ürünün takipçisi olan üretici bir firmayız. Takipçisiyiz diyoruz örneğin gençleştirme kampanyamız; ÇADIR KÜMES kurdurduğunuz veya sadece YARKA aldığınızda 3 yıl ücretsiz danışmanlık hizmetimizin yanı sıra 3 yılın sonunda ise yumurta veriminden düşmeye başlayan tavuklarınızı hiçbir ücret talep etmeden ücretsiz nakliye ile birebir YARKA ile değiştiriyoruz.

 

Birinci kan yumurta tavuğu siyah ATAKS Ankara Tavuk Araştırma Kurumu'nun elde ettiği melezleme bir ırk olup köy yumurta tavuğu olarak yerli bir tavuk ırkıdır. ANKARA TAVUĞU olarak da halk arasında bilinmektedir. YARKA büyütme tesislerimize koyduğumuz siyah ATAKS civcivlerimizi Ankara Tavuk Araştırma Kurumu'ndan temin etmekteyiz. Lohman Brown halk arasında kahverengi tavuk olarak da geçen bu ırk alman melezleme ırkıdır. KÖY YUMURTASI, köy tavuğu beslemek isteyenlerin en çok tercih ettiği ırklardan biridir. YARKA büyütme tesislerimizde uzman kadromuz ve veteriner ekibimiz gözetiminde büyütmekte olduğumuz Lohman Brown YARKA TAVUKları yumurta dönemine girdiğinde satışa sunmaktayız.

 

Yine müşterilerimizden gelen arz ve talebe göre kombine ırk diye adlandırdığımız australorp, çil pleymut (çilli tavuk), star gomes, suseks (sussex) tavuklarımızı Dursunbey Yarka Tavukçuluk güvencesiyle satmaktayız. ÇADIR KÜMES kurdurmak yarka almak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz randevu aldıkları taktirde ofisimize gelerek bilgi alabilir, sipariş verebilirler. Haftanın 7 günü sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında Dursunbey Yarka Tavukçuluk müşteri temsilcilerimizle irtibata geçtiğiniz taktirde sipariş verebilir yada kafanıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz.

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/

Kümes Kurulumu Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.