İZMİR'DE | YARKA TAVUK | SATANLAR

 

          İzmir'de yarka tavuk satanlar diye kaleme aldığımız bu yazımızda İzmir ilimizde yarka tavuk satışı yapan firmaları ve özelliklerini ele almaya çalışacağız. Özellikle firmalar diyoruz kişiler yada şahıslar demiyoruz. Arkadaşlar öncelikle yarka tavuk almayı düşündüğünüz yer kesinlikle bir firma olmalıdır. Eğer kişi veya kişilerden ürün almaya yeltenir iseniz ilk etapda ürünü size satana kadar gerçekten ağızları çok güzel laflar yapacak ve bu kişilerin ikna kabiliyetleri de yüksek olduğundan dolayı %90 sizleri ikna edecektir ve yine bu tür kişilerin %99'unun en geç o sezonun sonunda o ilan verdikleri sitelerdeki hesapları ve o ilan sitelerine koydukları telefon numaraları değişeceğinden dolayı maksimum tahmini 3-5 ay sonra ne bu ilan sitelerine nede sizinle irtibata geçmiş oldukları telefon numaralarına ulaşılamayacaktır. Bu da siz üretici ve müşterilerimiz için öncelikle maddi kayıp ve akabinde de ümit, heves, heyecan, emek ve zaman kaybınız olacaktır. Ancak bellirli güvenilir firmalardan yapacağınız bir alışverişte büyük bir ihtimalle zaten herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Şayet böyle bir sorun yaşasanız dahi bu firmalarda aradığınızda ulaşabileceğiniz her zaman yıllar sonra bile bir muhatap mutlaka olacaktır.

 

         Ancak bu kişi ve kişiler sizinle ilk irtibat kurdukları anda ikna kabiliyet ve yetenekleri gayet yüksek olduğu için sizleri ikna etmeleri onlar için çok da zor olmayacaktır. Zaten bu tür kişi ve kişilerin işleri de piyasadaki (sektörümüzdeki)  ilan sitelerine birçok ilan vererek hangi firmada nerede kimde halk tabiri ile merdiven altı dediğimiz aşılarının kesinlikle tam olmadığı gramajlarında yalan söylenilen bu ve benzeri durumlardan dolayıda sağlık sorunlarıyla karşılaşılma olasılığının %99 olduğu ürünleri yine o satış yaptıkları yerlerden yüksek primler ve dahi promosyonlar karşılığında satmaktadırlar.

 

         Bütün bu sebeplerden dolayı bizler Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak diyoruz ki bizler bir Balıkesir firması ve Balıkesir Yarka kuruluşuyuz ve yine ekliyoruz İzmir ilimize en yakın üretici firmalardan birisiyiz. Bu da şu demektir arkadaşlar bizler öncelikle ürünlerimizi araçlara sarıp günlerce yol dolaştırdıktan sonra sizlere getirmiyoruz. Bizler kapora usulüyle çalıştığımız için kümesimizden sevkiyat araçlarımıza yüklenen hayvanlarımız direk müşterimize gider. Bu da takdir edersiniz ki hanyadan konyadan araca yüklenen ve dahi günlerce o araçta dolaştıktan sonra ve birçok müşteriden geriye döndükten sonra sizlere ulaşan bir ürünle asla kıyaslanamaz. Şöyle kısaca hesaplayacak olursak Balıkesir ile İzmir'in arası ortalama 2.5 saattir. Bu şu anlama gelir Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak bizlerden alacağınız ürünler kümesten sevkiyat araçlarımıza yüklendiği andan itibaren tahmini 2.5 saat gibi bir zaman zarfında sizlere teslim edilecektir. Bu da Türkiye şartlarında ve olamamalarına rağmen rakiplerimiz diyoruz, sözde rakiplerimizin asla başaramadıkları bir durumdur ve bütün bunların da ötesinde bizler Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak Türkiye'de bir ilki ve bir teki gerçekleştiriyoruz.

 

         Bizlerden almış olduğunuz ürünlerinizi 3.yılın sonundan itibaren yumurtadan düştüğü halk dilinde çıkma tavuk olarak nitelendirildiği andan itibaren birebir yarka ile ücretsiz değiştiren Türkiye'de ilk ve tek firma olduğumuzu belirtir ve bu sebeple de sizlere ürününüzü sattıktan sonra kesinlikle ilgi alaka ve irtibatımızın kopmayacağını bildirir. Bütün bunlar ve daha fazlası için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu söyledikten sonra Dursunbey Yarka Tavukçuluk dalında uzman müşteri temsilcilerine sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında ulaşabileceğini belirtir, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

DAHA DETAYLI VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN