ÇADIR KÜMES SATIŞI ÇADIR KÜMES FİYATLARI

Dursunbey Yarka tavukçuluk olarak çadır kümes satışı için Türkiye'nin her bölgesine her iklimine dayanıklı Dursunbey Yarka tavukçuluk güvencesi altında köy yumurtası üretmek, çiftlik kurulumu yapmak isteyenler için yılın on iki ayı satışlarımız devam etmektedir. Doğal yumurta üretimi için yarka tavuk satışlarımız, çadır kümes kurulum fiyatlarımız  zaman zaman değişmektedir. 16 haftalık Siyah Ataks yarkalarımız kılavuz yumurtaya başlaması için ortalama bizde 20. haftada kılavuza başlayan ataks yarkalar müşterilerimize teslim ettiğimizde yol stresi, yer değişimi gibi sebeplerden dolayı 21. hafta da kılavuz yumurtaya başlarlar. Bu da demek oluyor ki yumurtaya başlayan Ataks tavuklarımızla 16 haftalık  Ataks yarkalarımız yumurta verimi açısından ortalama altı hafta fark edecektir.

 

Çadır kümes fiyatları ile ilgili bilgi vermek gerekirse 1000 tavukluk çadır kümesimiz 140 metrekare olup 7×20 = 140 yüksekliği ortalama 2 metre 10 cm dir. 18 metre otomatik nipel suluk kurulumu 12 adet galvenizli manuel askılı 20 kilogramlık yemlik kurulumu ve 2 adet fan dahildir.  16 haftalık Siyah Ataks yarka, 18 haftalık Siyah Ataks yarka ,22 haftalık Siyah Ataks tavuk, 16 haftalık Lohman Brown yarka  kendi kümeslerimizde doğal tavukçuluğa uygun yetiştirdiğimiz yarka tavuk satışlarımız vardır.

 

Dönem dönem müşterilerimizin arz ve talebine göre kombine ırk diye adlandırdığımız % 60 çift sarılı yumurtlayan Stargomes yarka tavuk satışımızın yanı sıra Çil pleymut , Sussex (suseks), Australorp ve Ligorin yarka tavuk satışımız vardır. Prefabrik kümes kurulu da yapmakta olan firmamız aldığınız her ürünü faturalandırılmaktadır. Yumurta tavukçuluğu yapmak isteyenler, yumurta tavukçuluğu ile ilgili bilgi almak isteyenler ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirler. Görüşme talep eden müşterilerimiz , müşteri temsilcilerimizle irtibata girerek randevu alabilirler. Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak gençleştirme kampanyamız hakkında daha detaylı bilgi alabilir, sipariş verebilirler. Müşteri temsilcilerimizi haftanın 7 günü sabah 08:00 akşam 22:00 arasında arayabilirler.

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/