ATAKS CİVCİV

Mevcut durum: Stokta

Açıklama

                                                       ATAKS CİVCİV


     Ataks Civciv , ırkımız bilindiği üzere Ankara Tavuk Araştırma Enstitüsü ürünü olup, Türkiye’deki tek yerli ırkımızdır. Ve bununla birlikte ülkemiz coğrafyasında tüm bölge ve rakımlara en kolay uyum sağlayabilen tek ırkımız olup ve yine ülkemiz genelinde tüm bölgelerimize kolay uyum sağlayıp adapte olabildiği gibi araziden ve doğadan en fazla yararlanan ırkımızdır. Ataks, yerli malımız olmasından dolayı sağlık yönünden de ülkemiz coğrafyasına en iyi uyum sağlayan ırkımızdır. Verim olarak da baz alacak olursak yıllık ortalama olarak bakıma göre değişmekle birlikte 270 ila 300 yumurta verdiğini görürüz. Bu da salmatavukçuluk ta genel ve yaygın olarak yumurta veriminde kullandığımız ırklarımızı ele alacak olursak Ataks civciv ırkımız bu ırklarımızın başında gelmektedir. Tabi ki tüm ırklarımız da olduğu gibi Ataks civciv ırkımız da da 1. Kan olması önemlidir. Bizler

    DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak tüm ırklarımız da göstermiş olduğumuz 1. Kan yani (safkan) olmasına Ataks civciv ırkımız da da azami önem ve intizam göstermekteyiz. Siz müşterilerimiz ve üreticilerimizin de civciv, yarka veya tavuk alırken dikkat etmesi gereken hususların başında alışveriş yapacakları firmanın ne kadar güvenilir ve sözünün arkasında durduğuna bakmaları gerekmektedir. Bizler DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak bizden almış olduğunuz ürünlerinizi 3. Yılın sonundan itibaren yumurta veriminden düştükleri zaman yani halk dilinde çıkma tavuk olarak adlandırıldığı yaşa ve döneme geldiklerinde onur ve gururla söyleyebiliriz ki birebir yarka ile takas eden Türkiye’de ilk ve tek firma olma özelliğini taşıyoruz. Dursunbey yarka tavukçuluk olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi Ataks civcivlerimiz de de günlük Marek aşılarını yaparak siz müşterilerimize gönderiyoruz.

   NOT: DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK bir BALIKESİR YARKA kuruluşudur. Satışlarımız 300 adet ve üzeri olup Türkiye geneli teslimatımız bulunmaktadır. Daha geniş bilgi için müşteri temsilcilerimizi sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında haftanın 7 günü arayıp, bilgi alabilirsiniz. DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK ADINA BEYTULLAH DUMAN.

 https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ATAKS CİVCİV” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir