AMERİKAN IRKI SİYAH HİNDİ PALAZI

Mevcut durum: Stokta

Açıklama

                                             AMERİKAN IRKI SİYAH HİNDİ PALAZI


       Amerikan ırkı siyah hindi palazı bilindiği üzere ülkemizde en yaygın ve coğrafyamıza en fazla uyum sağlayıp adapte olabilen ve doğadan en fazla yararlanabilen ırklarımızın başında gelirken et verimi de asla göz ardı edilemeyecek seviye de yüksek olup aroması da tartışma götürmez bir şekilde şimdilik birinciliği hiçbir ırka bırakmamaktadır. Bu da Amerikan ırkı siyah hindi palazının tercih edilme sebeplerinin başında gelir. DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi Amerikan ırkı siyah hindi palazlarımızı da siz müşterilerimize teslim ettiğimiz güne kadar yapılması gereken tüm aşılarını yaparak siz müşterilerimize gönderiyoruz.

     Bu da şu demektir ; bu ürünlere yapılması gereken aşıların en az %90’ ı veya isteğe bağlı olarak zamanı geldiğinde tüm aşıları firma veterinerlerimiz tarafından yapılmaktadır.

NOT: Satışlarımız 300 adet ve üzeri olup Türkiye geneli teslimatımız bulunmaktadır. Daha geniş bilgi için müşteri temsilcilerimizi sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında haftanın 7 günü arayıp, bilgi alabilirsiniz.

 

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/guncel/

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“AMERİKAN IRKI SİYAH HİNDİ PALAZI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir