AMERİKAN BRONZ HİNDİ CİVCİVİ

(1 müşteri incelemesi)

Mevcut durum: Stokta

Açıklama

                                           AMERİKAN IRKI BRONZ HİNDİ CİVCİVİ


    Amerikan ırkı bronz hindi civcivi bilindiği üzere ülkemizde en yaygın ve coğrafyamıza en fazla uyum sağlayıp adapte olabilen ve doğadan en fazla yararlanabilen ırklarımızın başında gelirken et verimi de asla göz ardı edilemeyecek seviye de yüksek olup aroması da tartışma götürmez bir şekilde şimdilik birinciliği hiçbir ırka bırakmamaktadır. Bu da Amerikan ırkı bronz hindi civcivi tercih edilme sebeplerinin başında gelir. 

    DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi Amerikan ırkı bronz hindi civcivlerimizi de günlük aşılarını yaparak siz müşterilerimize gönderiyoruz.

 

NOT: Satışlarımız 300 adet ve üzeri olup Türkiye geneli teslimatımız bulunmaktadır. Daha geniş bilgi için müşteri temsilcilerimizi sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında haftanın 7 günü arayıp, bilgi alabilirsiniz.

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/

 https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/guncel/

AMERİKAN BRONZ HİNDİ CİVCİVİ için 1 inceleme

  1. Mehmet

    Öncelikle Dursunbey Yarka Tavukçuluk olarak sizleri tebrik ediyorum. Sayfanıza girip inceleme şansım oldu ve incelediğimde gördüm ki sayfanızdaki paylaşımlar üreticileri aydınlatıcı ve bilgilendirici nitelikte, çünkü bu sektörde bu şekilde bilgi veren pek fazla yer maalesef yok. Bu sebepten dolayı bu çizgide devam etmenizi tavsiye eder başarılarınızın devamını dilerim.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir