ATAK-S

(6 müşteri incelemesi)

Mevcut durum: Stokta

Açıklama

                                                       ATAKS- TAVUK

         Atak-s tavuk ırkımız diğer birçok ırkımıza göre verimi daha yüksek olduğundan tercih sebeplerinin başında gelmektedir ve aynı zamanda, sağlık konusunda ve hastalıklara direnme bakımından yüksek direnç ve bağışıklığı olmasından dolayı üreticinin haklı olarak tercih sebebi olmaktadır. Bunun yanı sıra ülkemiz coğrafyasındaki hemen hemen tüm rakım ve iklim koşullarında rahatça yaşayıp uyum sağlayabildiği gibi verimi de asla göz ardı edilemeyecek ırklarımızdan birisidir.Tabii ki bütün bunların yanı sıra tüm ırklarımızda olduğu gibi Atak-s tavuk ırkımızda da tercih sebebimiz kesinlikle safkan olmasıdır.

       Bizler DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak en az diğer ırklarımızda gösterdiğimiz kadar Atak-s tavuk ırkımızda da kanı bozmadan safkan olarak Ankara Tavuk Araştırma çıkışlı olarak ve bu ürünü bizzat kendi ekibimizle kendi özel dizayn edilmiş araçlarımızla ve DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK veterinerleri kontrolünde ve eşliğinde kapınıza kadar tabii ki götürüyoruz. Ancak; sizler de takdir edersiniz ki her ne kadar dürüst ve işinizden taviz vermeden çalışsanız da maalesef özellikle bu kanatlı piyasasında rekabet etmek zorunda olduğumuz kişiler var ve öyle kişilerki tek amaç ve gayeleri sadece bir şekilde ürünü satıp maddi kazanç elde etmek. Siz her ne kadar işinize özen ve intizam gösterseniz de doğal olarak müşteriye bunu anlatmak da zorlanıyorsunuz.

       Şöyle ki bizler DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak; öncelikle müşteri temsilcilerimizi ofis sistemi ve maaşlı olarak çalıştırıyoruz. Takdir edersiniz ki ; maaşlı çalışan bir personel ürünü sadece olduğu gibi anlatacaktır. Ne bir eksik ne de bir fazla. Kaldı ki zaten bizler buna müsaade etmeyiz. Ama maalesef üstede belirttiğimiz gibi rekabet etmek zorunda olduğumuz şahıs ve firmalar satış personellerini bizim gibi ofis sistemi ve maaş ile değil sadece yaptıkları satış üzerinden prim vermek koşulu ile çalıştırmaktadırlar. Bu da doğal olarak şunu getirir ki ; bu kişi ne yapıp yapıp bu malı satmak zorundadır ve bu da gayet normaldir. Çünkü; bu satış personeli geçimini bu şekilde sağlamaktadır ve bu da; atak-s tavuğu safkan ya da 2. – 3. kan olduğuna bakılmadığı gibi o ürünün ne kadar sağlıklı olduğuna ve satış sonrası takibi de yapılamamaktadır. Tabii ki bütün bunlar bizler için DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak bir mazeret olamaz. Şöyle ki ; belirttiğimiz üzere müşteri temsilcilerimizden, veterinerlerimizden, özel dizayn edilmiş sevkiyat araçlarımızın şoförleri ve personelleri öncelikle işe alınırken belli bir test ve sınavdan geçmektedir. Ancak; bu aşamadan sonra işe alınmaktadırlar. Bu da şu demektir ki; siz müşterilerimizin ve üreticilerimizin DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak kapımızı ilk çaldığınız andan ta ki 3 yıl sonrasına kadar olan yolu bu işinde uzman ekibimizle alacağız demektir. Şimdi niye 3 yıl diyeceksiniz? Bizler DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK olarak 3. yılın sonunda sizler de bilirsiniz ki; tavuklar verimden düşecektir. Bu aşamaya gelmiş ve 3. yılını tamamlamış müşterilerimizin ürünlerini birebir yarka ile değiştiren Türkiye’de ilk ve tek firmayız. Bu da şu demektir; 3 yıl boyunca sizlerle birlikteyiz ve ürünümüzün arkasındayız.

        Aslında gönül isterdi ki buraya daha fazla bilgiler bırakalım. Ancak her şeyde olduğu gibi burada da bir sınır koymuşlar. Geri kalan soru, talep ve siparişleriniz için sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında haftanın 7 günü DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/

Ataks hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Lohman Brown hakkında bilgi için tıklayınız.

Sussex hakkında bilgi için tıklayınız.

 

ATAK-S için 6 inceleme

 1. Müzeyyen Bağcı

  2000 adet Lohman Brown tavuk siparişim bana ulaştı. Bana verilen süreden 2 gün önce siparişini aldım . Çok teşekkür ederim.

 2. Ecem Akova

  1500 adet suseks tavuk sipariş vermek istiyorum. İlgilenmenizi rica ediyorum.

 3. Muhittin

  200 adet tavuk aldim tum sorularima yanit buldum umarim sizinle bir daha calisma imkanimiz olur ilginize tesekkurler saygilar.

 4. Erdem akkaya

  Siparişim 2 günde geldi firma sahibi kümesimle ilgili olan sorunumla bizzat ilgilendi Allah sizden razı olsun 

 5. Halil

  Yıllardır çalıştığım ve sonsuz güvendiğim bu firmayı tum tavukculuga yeni başlayan arkadaşlarıma tavsiye ederim. Firma sahibi beytullah bey ve tüm elemanlari her zaman destekçi ve yardımcı olacaktir.

 6. Hüseyin bilgin

  Küçük çapta kümes kurmaya niyetim var yardımcı olurmusunuz

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir