LOHMAN BROWN | ÖZELLİKLERİ |TAVUK | YARKA | SATIŞI |

 

SALMA TAVUKÇULUK yumurta üretimi  yapmak isteyenlerin  ilk tercih ettiği ırkların başında gelmektedir. SALMA YUMURTA TAVUKÇULUĞUNDA en çok tercih edilme sebeplerinin başında YUMURTA veriminin yüksek olması, diğer YUMURTA TAVUK cinslerine göre yumurtasının iri olmasıdır. Yumurtlama oranı düştüğü takdirde doğal(organik) et olarak ta satılabilmektedir. Yumurtası kadar eti de çok lezzetli ve faydalıdır.

Evet SALMA YUMURTA tavukçuluğu yapmak isteyenler için LOHMAN BROWN doğru seçim olmaktadır fakat bunun yanı sıra ırk seçimi yaparken bulunduğu yerin hava şartları da göz önünde mutlaka bulundurmalıdır. Eğer bu işe yeni başlamak istiyorsanız aracıdan değil SALMA YUMURTA TAVUKÇULUĞUNA uygun üretim yapan firmaları tercih etmelisiniz.

Satışta olduğu kadar satış sonrasında da size destek olabilecek sattığı ürünü takip edecek bir firmayla çalışırsanız bu işte ilk günden kazanmaya başlarsınız. Eğer doğru bir firmayla çalışmaz iseniz  karşılaşacağınız sorunlardan en önemlilerini sıralayacak olursak:

1: Birinci  kan LOHMAN BROWN YARKA (yumurta tavuğu) olmaz vede 1.kan olmayan YARKA yumurta tavuğunun yumurta verimi düşük olur. Aşı takvimine göre aşıları yapılmaz ve aşıları yapılmayan hayvanlar sağlıklı olmaz ve yumurta vermezler.İlk günden sizlere teslim edilene kadar doğru şekilde beslenmez ise yine  birçok sorunla karşılaşırsınız ve en önemlisi de eğer doğru bir firmadan yani üreticiden YARKA (yumurta tavuğu) almadıysanız ufacık bir sorun yaşasanız yada YARKAların bakımıyla ilgili bir bilgiye ihtiyaç  duyarsanız  muhatap bulamazsınız hatta ya aradığınız numaraya ulaşamaz yada bugün A firmanın ürününü satarken yarın aradığında B firmanın ürününü satmaktadırlar. YUMURTA TAVUKÇULUĞU yapmak isteyenlerin ilk tercihi bu işte üretici olanı tercih etmelidir.Aracıyı değil üreticiyi tercih ederseniz kazanmaya başlamışsınız demektir.

 https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/